Skip to content

11 november 2026: Save the date Biesboschbijeenkomst

Vooraankondiging Netwerkbijeenkomst
Het Getij – Waar water beweegt, groeien verbindingen

In de Biesbosch bepaalt het getij al eeuwenlang het ritme van het landschap. Eb en vloed brengen voortdurend verandering: ze creëren ruimte, verbinden natuur en mensen en geven richting aan de toekomst. Diezelfde dynamiek zien we terug in onze samenwerking.

Tijdens de netwerkbijeenkomst van Nationaal Park De Biesbosch staat Het Getij centraal. Het getij van zoetwater maakt ons gebied zo bijzonder, en maakt elk bezoek anders. Deze dynamiek gebruiken we bij de netwerkbijeenkomst als inspiratie voor onze onderwerpen.

Datum: 11 november 2026
Locatie: Biesbosch MuseumEiland, De Hilweg 2, Werkendam
Begintijd: 14.00

We blikken terug op hoe het zich heeft ontwikkeld tot waar we nu staan en waar we met elkaar heen willen. Net als het getij brengt verandering nieuwe energie, frisse ideeën en waardevolle verbindingen.

Bron en beeld: Nationaal Park De Biesbosch/NP De Biesbosch

Back To Top
Lid worden